OUR AGENTS

Our Agents .  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus.

Greta Tucker
Associate Broker
cell:
Greta.Tucker@TheBoutiqueRE.com
BRE #01987698

Brogyn Gage
Realtor
cell:
brogyn.gage@theboutiquere.com
BRE #01996752

Karen Suttle
Realtor
cell:
Karen.Suttle@TheBoutiqueRE.com
BRE #01270819

Alexa Wilhelm
Realtor
cell:
Alexa.Wilhelm@TheBoutiqueRE.com
BRE #02001960

Lisa Ann Reed
Realtor
cell:
Lisa.Reed@TheBoutiqueRE.com
BRE #01885070

Shaun Biberston
Realtor
cell:
Shaun.Biberston@theboutiquere.com
BRE #02010493

Lisa Huscher
Realtor
cell:
Lisa.Huscher@TheBoutiqueRE.com
BRE #01298545

Sheila Craig
Realtor
cell:
Sheila.Craig@TheBoutiqueRE.Com
BRE #01277341

Jessica Jones Marquardt
Realtor
cell:
Jessica@TheBoutiqueRE.com
BRE #02012391

Mahsa Townsend
Broker Associate
cell:
Mahsa.Townsend@TheBoutiqueRe.com
BRE #01336533

Hanan Sawalha
Realtor
cell:
Hanan.Sawalha@TheBoutiqueRE.com
BRE #01345268

Bryan Bybee
Realtor
cell:
Bryan.Bybee@TheBoutiqueRE.com
BRE #02038158

Jen Olivas
Realtor
cell:
Jen.Olivas@TheBoutiqueRE.com
BRE #02022185

Raj Qsar
Principal | Owner
cell:
Raj@TheBoutiqueRE.com
BRE #01744847

Connie Lasley
Realtor
cell:
Connie.Lasley@TheBoutiqueRE.Com
BRE #01247674

Bonnie Conte
Realtor
cell:
Bonnie.Conte@TheBoutiqueRE.com
BRE #02007546

CHRISTINA BOLADIAN
Realtor
cell:
Christina.Boladian@TheBoutiqueRE.com
BRE #01948459

MAREA SANHUEZA
Realtor
cell:
Marea.Sanhueza@TheBoutiqueRE.com
BRE #01773345

Caroline Staub
Broker
cell:
Caroline.Staub@TheBoutiqueRE.com
BRE #01472159

Don Stolan
Mortgage Advisor
cell:
DStolan@CommerceMtg.com
BRE #NMLS #237541